Bukuroshja Afërdita Dreshaj në datën 29 qershor do të lidh kurorë  me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl.

Afërdita ka kohë që është distancuar nga muzika dhe i është përkushtuar jetës private.

Por kjo nuk do të thotë se dhe postimet në rrjetet sociale janë rralluar, përkundrazi Afërdita është shumë aktive dhe shumë herë poston nga jeta e saj me hokeistin.

Këtë herë në Instastoryn e saj ka postuar disa foto ku shfaqet më fustan të bardhë si para martesës dhe në të shkruan: “Si bose”./dardania.com


Flash Lajme