Është goxha aktiv në rrjete sociale dhe postimet e tij shpesh bëhen lajm.
Reperi i njohur, Majk është tejet i pëlqyer nga publiku me ç’rast interesimi për të është mjaft i madh, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ai ka habitur ndjekësit teksa shfaq dy postime mjaft interesante. “zemer nuk ka kthim mbrapa, rrugt e tona jon të ndame si komt e van damit kur e bon shpagen… edhe gjith kom pas qef me pas diqka nmes neve … psh ni kontent”, janë fjalët e tij bashkangjitur me disa emoji qesharake.

Nuk dihet nëse këto ia ka dedikuar ish të dashurës apo thjesht për humor?

Ndryshe, Majk njihet për lidhjet e tij të dashurisë të cilat bën bujë në shtypin mediatik rozë.


Flash Lajme