Pas zhvendosjes në Londër, duket se Lori Hoxhës, trashëgimtares së Top Channel, ka filluar që t’i mungojë shtëpia dhe njerëzit e saj më të dashur. Por përballë kësaj gjendjeje, edhe Sara, e motra nuk mund të rrinte e qetë.

Imazh i ngjashëm

Përveçse i shkoi për vizitë në Londër, ajo i ka bërë një dhuratë Lorit. Me këtë dhuratë, Lori do të ndihet më pranë shtëpisë. Lori ka zgjedhur t’i postojë në Instastory, takimin me të motrën dhe dhuratën që mori nga ajo. Lori publikoi dhuratën, dhe një kuti me kavanoza salce,  me mbishkrimin: “Tizhja Joji! Kështu mund të ndihesh më afër shtëpisë! Mami Saja dhe Dondon Bisha.

Mesa duket, salca do ta afruaka më shtëpinë. E pse jo?dardania.com


Flash Lajme