Zeshkania herë pas here sjell video dhe imazhe të ndryshme në llogaritë e rrjeteve sociale nga jeta si këngëtare si dhe private.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila ka treguar se nuk është vetëm artiste, por edhe në përgatitjen e ushqimeve.

Bukuroshja gjerë e gjatë ka treguar procedurën e përgatitjes së pastave, të cilat duken se janë të shijshme.

Ndryshe, Dafi u bë temë e mediave rozë shqiptare me postimin në rrjetet sociale teksa i kishte propozuar martesë, Michael B. Jordan.

Lexo po ashtu:

Zeqiri aktualisht është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve të ardhshëm.


Flash Lajme