Megjithatë, së fundmi ajo ka realizuar disa këngë të reja, të cilat i ka interpretuar në programet festive të produksionit “Labia”.

Mimoza është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive.

Lexo po ashtu:

Kësaj radhe, ajo ka pozuar në një kostum të bardhë transparent, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Përkundër moshës, këngëtarja e njohur po vazhdon të jetë në top formë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat.

Mimoza është e martuar prej vitesh me producentin Shkumbin Kryeziu, dhe së bashku kanë dy fëmijë: Rozafën dhe Bojkenin.


Flash Lajme