Ariana Grande është nga ata vajzat e njohura që nuk luajnë shumë me look-un e tyre. Gjithmonë jemi mësuar ta shikojmë me flokët të gjata si ‘ponytail’, por ajo sapo ka bërë një ndryshim rrënjësor në jetën e saj.

Related image

Në një postim në Instagram, Ariana nxjerr një foto të sajën me foto të shkurtra.

Ajo personifikohej me flokët e gjatë, por përsëri duket shumë e ëmbël dhe me pamjen e re./E.B-dritare.net

Image result for ariana grande


Flash Lajme