Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndajnë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e tyre.

Së fundmi, çifti kanë vendosur t’i japin vetes disa ditë të mira pushimi, gjersa kanë zgjedhur një destinacion mjaft të largët.

Çifti në fjalë kanë vendosur që për pushimet e tyre të shkojnë në Marok.

Ata kanë publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Blero dhe Afrona janë akomoduar në një nga resortet më luksoze të kryeqytetit marokien, Marrakeshit.

Ka qenë Afrona ajo e cila ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në InstaStory, ku shfaq më të dashurin e saj teksa shijon pushimet dhe motin e ngrohtë.


Flash Lajme