Kjo këngë është pritur shumë mirë nga fansat e saj, ndërsa vëmendje të madhe ka marrë edhe paraqitje e saj provokuese në klip.

Paraqitjet e tilla, Fjolla i ka të shpeshta edhe në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft aktive.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi tjera për fansat në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive, teksa vë në pah linjat e saj.

Në njërin nga imazhet, këngëtarja pozon e mbuluar me robdeshambër, ndërsa i jep hapësirë gjoksit të saj atraktiv.

Në fotografinë tjetër, Fjolla duket sërish provokuese veshur me një kostum plot shkëlqim, teksa vë në pah dekoltenë e saj.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të saj nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat.


Flash Lajme