Bukuroshja amerikane me prejardhje armene feston ditëlindjen e 38 dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta.

Madje, zeshkania është uruar për këtë ditë të shënuar edhe nga artistë shqiptar, të cilët e kanë cilësuar si mbretëresha e bukurisë.

Këtë epitet ia ka dhënë të bukurisë ia ka dhënë Enca Haxhia, e cila e ka uruar përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram.

“Urime ditëlindjen mbretëreshë e bukurisë. Disa njerëz kurrë nuk do ta kuptojnë sa e mençur dhe punëtore je”, duke bërë me dije se ndajnë të njëjtën shenjë të horoskopit.

Së fundi, Kardashian ka bërë bujë të madhe me imazhet e publikuar në rrjetet sociale teksa shfaqe lakuriq para një modeli.

Ndryshe, Enca kohët e fundit ka zgjedhur të pushojë pas angazhimeve të shumta në koncerte të ndryshme gjatë verës.


Flash Lajme