Surprizues ka ardhur edhe këtë javë klasifikimi i 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare. Tayna, e cila prej dy javësh mbante vendin e pare me “Doruntina”, është përballur me fansat e zjarrtë të dyshes së talentuar Majk dhe Yll Limani, të cilët kanë bërë të pamundurën që projekti i tyre muzikor “Krejt ti fala” të zërë kreun e listës.

Reperi i njohur e pranon nuk do të guxonte të bënte betejë me Mc Kreshën.
Lluni ka treguar shumë të reja në emisionin më të fundit të ‘SevenBizz’.

Edhe pse reperi i ri është pjesë e familjes ‘PINT’, ai ka pranuar pa modesti se Kresha është ndër reperët më të ‘fortë’ dhe i cili e din se do ta ‘shkatërronte’.

Flash Lajme