Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme, ku një e vajzë e rë është gjetur e pajëtë.

Policia njofton se, më datë 02.10.2018, rreth orës 11:20, mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi”, dyshohet të jetë vetëvarur shtetasja E.

Y., rreth 24 vjeçe, lindur në Mallakastër dhe banuese në Tiranë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave.

Flash Lajme