Shumë kompani duket se mendojnë se telefonat e tyre janë më të mirë për konsumin e përmbajtjes në internet, dhe kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur një pajisje.

Është thënë për muaj me radhë se Galaxy S10 i ardhshëm i Samsung është duke u formuar si telefoni më emocionues i kompanisë në vite. Ndjesia shpesh mund të ftohet kur më shumë detaje rrjedhin, dhe ne kemi parë që ndodhin herë pas here me telefonat e ardhshëm Samsung.

Apple mund ta bëjë iPhone X më të arritshëm për të gjithë, duke ulur çmimin e pajisjes jashtëzakonisht shumë, së shpejti.
Sipas analistit të “International Securities”, Ming-Chi Kuo, Apple po planifikon të ulë çmimin e iPhone X deri në 300 dollarë.

Pas “Insta Story”-it rrjeti social “Instagram” befason sërish përdoruesit duke ardhur me një ndryshim të ri. Bëhet fjalë për futjen e votimeve me afishe pyetjesh, çka do t’i lejojë ndjekësit tuaj në “Instagram” t’u parashtrojnë pyetje, e për t’ju përgjigjur në një postim të mëvonshëm.

Më të lexuarat