Colors: Purple Color

Interpol Tirana ka bërë të mundur ekstradimin e dy personave, që ishin dënuar në Shqipëri me burg për aksident me pasojë vdekjen dhe drogë në Itali dhe Greqi. Nga specialistët policorë është bërë e mundur të ekstradohen dy shtetas e ata janë Mark Marku, i cili ka aksidentuar për vdekje një person dhe nuk ishte paraqitur përpara drejtësisë, si dhe Artan Ago 41 vjeç banues në Devoll pasi Gjykata e Elbasanit e ka dënuar për veprën penale: “Shitja dhe prodhimi i lëndëve narkotike”.

Na ndiqni në:

Më të lexuarat