Dy reperat kosovar, Ledri Vula dhe Buta sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri, “Merri Merri”. Klipi i këngës është xhiruar në Amerikë dhe sjellë pamje jashtëzakonishtë të mira. Ndërsa teksti i këngës është shkuar nga vetë artistët. Kjo këngë në mes dy reperave vjen pas bashkëpunimit të parë “Mbi Re”, që pati shumë sukses.

Më të lexuarat